Mitybos planai

Mityba pagal specialiai Jums sudarytą planą yra efektyviausias būdas pasiekti norimą svorį, sustiprinti organizmą, susikurti sveikos gyvensenos režimą. Tai geriau už bet kokią dietą, kadangi visi produktai ir jų kiekiai parinkti ne tik pagal naudą kūnui, bet ir pagal Jūsų pomėgius, užimtumą, galimybes.

Mitybos planas per 30 minučių

Neindividualizuoti mitybos planai siekiantiems išmokti sveikos mitybos principų ir išmokti naujų sveikatai palankių receptų.

Užsisakyti

SPORTO PROGRAMOS

Individualiai jums sudarytos sporto programos, trenerių konsultacijos, įvadinės treniruotės ir virtualios sporto programos su vaizdine medžiaga, leisiančios pasiekti norimus rezultatus tiek sportuojant salėje, tiek namų sąlygomis.

Užsakyti paskaitą ar seminarą

Siūlome viešas, naujausiais mokslo pasiekimais ir ekspertų patirtimi grįstas paskaitas mokyklose, įmonėse, sporto ir sveikatinimo renginiuose įvairia sveikatingumo tematika. Galimybė pabendrauti su lektoriumi, kuris atsakys į Jums rūpimus klausimus apie sveiką mitybą, sporto mokslą, treniravimo galimybes, papildų vartojimą ir susijusius aspektus.

Sveika gyvensena

Treniravimo praktika ir sporto mokslas

Mitybos mokslas, maisto papildų mokslas

Lėtinių neinfekcinių ligų prevencija mitybos pagalba

Sveikatingumo programos įmonėms

Sujeta.lt ir VšĮ „Sveikatinimo meistrai“ siūlo novatoriškas įmonių testavimo ir sveikatingumo strategijų sudarymo paslaugas. Pasitelkdami progresyvias testavimo technologijas atliekame raumenų galingumo testavimus, segmentines kūno masės analizes, fizinio darbingumo rodiklių vertinimus (maksimalaus deguonies suvartojimo, širdies ir kraujagyslių sistemos vertinimai ir kt.).

Populiariausios paslaugos:

  • Darbuotojų sveikatos testavimai
  • Fizinio pajėgumo testavimai
  • Sporto švenčių organizavimas
Susisiekti