parallax background

Naujausias vestuvių tendencijas pristatė net 40 grožio specialistų

Maisto tikrintojų ir mitybos specialistų vertinimai skiriasi: tokio maisto negalima net sveikiems
2018 balandžio 7
Ar žinote, kiek vandens reikia jūsų organizmui? Pasitikrinkite!
2018 balandžio 10
 

Vos tik ištarus „Taip“ ir užsimovus sužadėtuvių žiedą, galvoje pradeda suktis vestuvių planai. Paprastai šiai šventei pradedama ruoštis prieš metus ar net dar anksčiau. Kiekviena būsima nuotaka jaučiasi ramiau žinodama, kad ja rūpinsis patikimas specialistas, tad geriausi šios srities profesionalai išgraibstomi prieš pusmetį, o kartais net metus, jei šventė organizuojama vestuvių sezono metu – nuo balandžio iki rugsėjo pabaigos.

„Vestuvės – iššūkis ne tik jauniesiems, bet ir specialistams, juk norisi, kad nuotaka savo vestuvių dieną būtų patenkinta savo pasirinkimu. Specialistams taip pat svarbu domėtis naujausiomis tendencijomis, tad jau antrus metus organizuojamas renginys „Nuotaka – baltoji gulbė. Atgimimas“ suburia vestuvių organizatorius, grožio specialistus ir būsimas nuotakas,“ – pasakoja projekto organizatorė, kosmetologė Evelina Kerežienė.

Kaune vykusiame jungtiniame projekte dalyvavo net virš 40 grožio specialistų: kirpėjų, kosmetologų, sveikos gyvensenos atstovų, fotografų, dekoratorių ir vestuvių organizatorių, pristačiusių naujausias vestuvių tendencijas bei nemokamai dalinusių patarimus būsimoms nuotakoms.

„Lietuvoje vyksta kelios vestuvių parodos, tačiau trūksta panašių renginių nuotakoms, kurios pasimetusios tūkstantinėje specialistų jūroje. Renginio metu pristatyti 5 modeliai, atspindėję skirtingus nuotakų stilius. Būsimos nuotakos galėjo nevaržomai konsultuotis, kalbėti bei sulaukti asmeninių patarimų iš specialistų,“ – pasakoja E. Kerežienė. – „Savo vestuvių dienai ieškant geriausio specialisto, svarbu ne tik pamatyti jo darbus, bet ir kartu išbandyti tai, kas dera su nuotakos vizija, charakteriu ir, svarbiausia, fiziniais bruožais.“

Nebijančioms eksperimentuoti – violetinės lūpos ir gyvų gėlių lankeliai

Kokios svarbiausios 2018 metų nuotakų makiažo ir plaukų stiliaus tendencijos, savo patirtimi dalinosi net kelių grožio salonų specialistės. „Klasika madinga visada, tačiau saugias rusvas spalvas galima pagyvinti blizgiais šešėliais, gaiviais vasaros atspalviais. Visgi šiais metais ypač madingos drąsios spalvos, tokios kaip violetiniai (baklažano spalvos) šešėlių ar lūpų atspalviai, dažnai derinami su romantiška rožine. Visgi nuotakai pageidaujant kažko išskirtinio, geras specialistas būtinai parinks atspalvius, derančius prie veido bruožų, odos atspalvio bei akių spalvos. Ypatingas dėmesys skiriamas veido odos paruošimui – veido oda turi būti lygi, atrodyti natūraliai ir gaivai švytėti,“ – apie vizažo tendencijas pasakoja „Natali“ grožio salono kosmetologė E. Kerežienė.

Plaukų stilistė Greta Labalaukienė teigia, jog jau kelis metus madingos didelės, lengvai krentančios bangos, graikiško stiliaus šukuosenos, pintos kasos bei lengvi, valiūkiški kuodai, į kuriuos segami veliumai. „Mano praktikoje net 90 procentų nuotakų prašo įsegti veliumus. Juos rekomenduoja rinktis ir fotografai, kurie žaisdami su šia detale sukuria įspūdingas fotografijas“, – pasakoja „Madlein“ plaukų stilistė. Anot specialistės, be veliumo vis dar išlieka madingos gėlės plaukuose, taip pat prie nuotakos stiliaus priderinti kiti plaukų aksesuarai. Pavyzdžiui, retro stiliaus šukuosenai šįkart panaudoti papuošalai iš perliukų, o valiūkiškai boho stiliaus šukuosenai priderintas rožinių rožyčių lankelis. Bent trys mėnesiai aktyvios veiklos ir subalansuotos mitybos Priešvestuviniu laikotarpiu jaunieji laisvą laiką skiria ne tik pasiruošimui, bet ir sportui bei sveikai mitybai. Paprastai tokios programos poroms sudaromos pagal individualius poreikius ir trunka 2- 3 mėnesius. „Per šį laikotarpį sąžiningai laikantis sudarytos programos fizinės veiklos ir mitybos, galima numesti iki 12 kilogramų arba padailinti norimas kūno vietas. Sportas kartu – puiki patirtis porai: kartu lengviau paskatinti vienas kitą ir laikytis sudaryto mitybos plano,“ – pasakojo „SportsHouse“ sporto centro sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta.

Jaunosioms skirtoje paskaitoje „Kodėl prancūzės nestorėja?“ sveikatingumo projektų vadovė, sveikos gyvensenos įkvėpėja ir asmeninė sporto trenerė Alina Živatkauskienė atskleidė jog, prancūzių kūno masės indeksas yra gerokai mažesnis nei lietuvių ar kitų europiečių. Ir tai yra todėl, kad fizinis aktyvumas – neatsiejama prancūzių gyvenimo dalis, kaip ir socialinis gyvenimas ir sveika gyvensena. „Labai svarbu rinktis kokybišką ir įvairų maistą, saikingai vartoti alkoholį, mylėti save bei tai, ką darai. Prancūzės moterys daug vaikšto, dalyvauja mėgstamoje veikloje, gamina maistą namuose. Laikantis šių principų kiekviena moteris turės gražią figūrą ir jausis laiminga,“ – apie prancūzių aktyvumą pasakojo sveikos gyvensenos įkvėpėja.

Nuotraukose svarbi ne tik poza, bet ir nusiteikimas

Kaip atrodyti gražiai vestuvių nuotraukose, patarimais su būsimomis nuotakomis dalijosi ir fotografai. Regimantas ir Kristina Meilučiai akcentavo, kad svarbiausia vidinė būsena ir nusiteikimas. „Nuotakos dažnai jaučia įtampą, kaip pasisukti, kur padėti rankas, kur žiūrėti. Yra kelios taisyklės, ką pozuojant reikia žinoti, tačiau svarbu džiaugtis savimi ir nekelti sau didelių rūpesčių. Fotografuodamas naudoju triuką „kadras tarp kadro“. Dažnai žmogus, kuris neturi daug pozavimo patirties bando pozuoti ir dėl to atrodo nenatūraliai. Bandau pagauti tą momentą, kai žmogus baigė pozuoti ir galvoja, kad fotografas jo nebefotografuoja ir tuo momentu nuspaudžiu mygtuką. Taip išgaunu natūralią būseną bei emociją, “ – pasakoja fotografas pridurdamas, kad ypač daug emocingų ir gyvų kadrų galima pasiekti fotosesijoje su gyvūnais: mylimais keturkojais augintiniais arba nuomojamais ypatingų veislių šunimis.

Visgi keletas pagrindinių pozavimo taisyklių, kuriomis dalinasi fotografas, pravers kiekvienai būsimai nuotakai: „Venkite įtemptų rankų ir į kamerą atkištų alkūnių. Pirštais veidą lieskite labai švelniai, o nespauskite visa jėga. Permeskite kūno svorį ant vienos kojos ir stenkitės neužversti galvos“.


Daugiau mūsų naujienų rasite čia: