Apie mane


Artūras Sujeta


Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas

Galimybė padėti žmogui yra puiku, gebėjimas tą padaryti – nuostabu.

Apie mane


Artūras Sujeta - sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas. Sportas yra įrankis kiekvienam Jūsų tikslui pasiekti. Kiek save prisimenu, būtent sportą naudojau kaip pagrindinę priemonę prasmingai praleisti laisvalaikį vaikystėje. Nuo pradinių klasių man labai patiko biologija, medicina. Kai baigiau mokyklą, būdamas aktyvus sportininkas, pirmenybę stojant teikiau „sporto mekai“ Lietuvos sporto universitetui, kuriam esu be galo dėkingas už puikius mokytojus, o kadangi smalsumas ir noras studijuoti biomediciną niekur nedingo, apsispręsti sunku nebuvo. Mokslas tapo ir yra viena iš mano didžiausių aistrų gyvenime ir suteikė man galimybę įkvėpti bei mokyti kitus.

Būdamas 16-os išlaikiau sporto normatyvus elito klasės lygiu, nepaisant to, kad 14-os patyriau chirurginę krūtininės ląstos operaciją, po kurios, praėjus 3 mėnesiams, galėjau padaryti vos 1 prisitraukimą. Nebuvau stiprus – švelniai tariant. Tačiau vidinė motyvacija man neleido pasiduoti ir „liepė“ sportuoti, treniruoti protą ir kūną, manau, tai sustiprino mano charakterį. Už daugelį įskiepytų vertybių, žinoma, esu dėkingas savo šeimai, mokytojams vėliau dėstytojams, o dabar jau ir savo studentams.

Doktorantūros studijos, naujausi mokslo pasiekimai mitybos, sporto, fiziologijos srityse yra mano prioritetinės domėjimosi kryptis. Dabartinės sukauptos žinios - praktinė sportininko patirtis bei mokslinės žinios - padeda man teikti kokybiškas, mokslu grįstas sveikatinimo paslaugas Jums.

1598


Žmonės atradę savo gyvenimo ritmą

Faktai apie mane: